Litoměřický pohár 2016

V sobotu 6. února se 15 našich zástupců zúčastnilo dalšího turnaje série GP v Litoměřicích. Historicky naše nejpočetnější výprava.

V kategorii dorostu jindy suverénní Tomáš Hons dvakrát zaváhal a po třech vítězných turnajích se musel spokojit s druhým místem. V celkovém hodnocení série nadále vede s velkým náskokem. Sedmý skončil Eda Stárek a devátý Zdeněk Košťál.

Kategorie starších žáků mnoho radosti nepřinesla. Nejvýše se umístil momentálně solidně hrající Milan Synek na 22. místě. Další hráči skončili v druhé polovině startovního pole: nevyrovnaný Jarda Partyka (26.), letos stále tápající Adam Žáčik (30.), lepšící se Vašek Urbánek (34.), stále chybující Jakub Udržal (37.), bezkomentářový Igor Valaha (až 39.!!). Snad jen Michael Křivan (42.) při své turnajové premiéře vyloženě nezklamal.

V mladších žácích nezopakoval svůj výkon ze Štětí Michal Patkoló a mezi sedmdesáti startujícími skončil čtrnáctý. Kryštof Krejčí (39.) je na mírném vzestupu. Třetí GP a zisk 3,5 bodu je povzbuzením do budoucna. Další náš turnajový debutant Aleš Krupka získal 2,5 bodu a skončil na 53. místě. Věkově patři mezi nejmladší a tuhle kategorii bude hrát ještě další tři sezóny. Jen vydržet a makat na sobě. Dalsí dva naši uzavřeli startovní pole. Filip Vítek vlétl do soutěže jako vítr, ale potvrdil pořekadlo “první vyhrání z kapsy vyhání”. Nikola Partyková zažila svou premiéru a pokud vydrží, už to bude jen lepší.

Příště jedeme 27. února do Klášterce.

 

Kompletní výsledky turnaje:

Mladší žáci

Starší žáci

Dorost

 

Fotogalerie p. Šťastného

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.