GP Chomutov 2015 – jaro

Sobotní turnaj v Chomutově zakončil letošní sérii GP ÚKŠS. Nevyšel nám, jak jsme si přáli, ale v celkovém pořadí jsme se neztratili.

V kategorii dorostenců skončil na šestém místě Tomáš Hons. Získal čtyři body a zejména skalp kláštereckého O. Tomana (ELO-R 2137) je velmi cenný. Tomáš v celkovém hodnocení série obsadil páté místo. Proti loňsku si o dvě místa polepšil.

Do bojů mezi staršími žáky zasáhli Tomáš Ulrych a Eda Stárek. Pro Tomáše to byl vůbec první start v této kategorii. Se třemi body skončil na 27. místě a na poslední chvíli si tak, jako poslední z našich, zajistil možnost účasti na červnovém Krajském přeboru. Eda získal 2,5 bodu a skončil čtyři místa za Tomášem.

V mladších žácích jsem doufal ve vylepšení celkového umístění Adama Žáčika. Ten však do turnaje vstoupil nečekanou prohrou a bylo jasné, že stříbro z Teplic asi neobhájí. Šňůra čtyř vítězství ho vynesla po pátém kole sice na sedmé místo. Závěrečné dvě prohry ho posunuly o deset míst níže. V celkovém pořadí seriálu si tak Adam pohoršil o jedno místo a skončil devátý. Milan Synek s Kubou Udržalem získali shodně 3,5 bodu a umístili se na 24. resp. 27. místě. Jára Partyka skončil se třemi body třicátý šestý.

Série GP je za námi. Její kompletní výsledky dodám ve zvláštním článku po jejich zveřejnění.

 

Kompletní výsledky jednotlivých kategorií

 

Minifotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.