VII. ročník Memoriálu Rudolfa Kotlana

Propozice turnaje

     Tentokrát se Memoriál odehrál v sále MěÚ v Postoloprtech. Byly to zatím nejreprezentativnější prostory v jeho historii.  Startovní listina nakonec po několika odřeknutí čítala 24 hráčů.  V úvodu jsme vzpomněli minutou ticha jak Rudu Kotlana, tak i dvojnásobného vítěze turnaje Pavla Paganika i trojnásobného účastníka Mirka Hamalu, který nás letos předčasně opustil.

Pak začaly urputné boje. Docházelo k dílčím překvapením (Salaba-Černíček 0-1,Reitinger-Vojta 0-1, Valenta-Jarina 0-1 apod.). Po třetím kole přišel na řadu chutný gulášek a v následujících kolech vykrystalizovalo konečné pořadí, které zcela ovládli naši přátelé z ŠK UNION Louny. Loňského vítěze Petra Reitingera vystřídala na trůnu jeho dcera Iveta Reitingerová, která nenašla přemožitele. Druhý skončil Vladimír Majerik a bronz bral Jaromírek Jílek. Všichni z Loun.

     Mezi žáky vyhrál turnaj potřetí v řadě Lukáš Lieber z Mostu. Druhý skončil náš Vašek Urbánek a třetí taky náš, i když lounský, Jakub Udržal.

    Turnaj proběhl v poklidné předvánoční atmosféře bez jakýchkoliv problémů. Za to patří dík všem zúčastněným, týmu pořadatelů z DDM, Městu Postoloprty a firmě REFILSTA.

Za rok opět na viděnou.

 

Startovní listina

 

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.