Mostecký rapid

První ročník Mosteckého rapidu proběhl v sobotu 11. února v hotelu v Cascade. Hrál se společný turnaj starších a mladších žáků, na závěr byly vyhlášeny jednotlivé kategorii zvlášť. Zahájení turnaje se mírně opozdilo. Jméno jednoho hráče se na startovní listině objevilo dvakrát a rozhodčí si s úpravou listiny nedokázal poradit. Losovací program Swiss manager a jeho záludnosti – námět pro komisi rozhodčích a jejich školení.

Radost tentokrát trenérovi dělali hlavně starší žáci. Michal Patkoló získal pět bodů a skvělé šesté místo. O půl bodu méně stačilo Adamovi Žáčikovi na místo sedmé. Ten mimo jiné získal skalp čerstvého krajského přeborníka v rapidu v H16 P. Viziny. Vašek Urbánek vybojoval čtyři body a 12. místo. Turnaj se nevyvedl Milanu Synkovi. Dva a půl bodu ve společném turnaji s mladšímí žáky je hodně málo a stačilo to jen na předposlední místo.

Více bodů než Milan, a to tři, získal nezi mladšími Filip Vítek. Zatím jeho nejlepší turnajový výsledek a šestnácté místo. Překvapivě až za ním skončili Aleš Krupka (18. místo) a Mojmír Ekrt (21. místo). Chlapci musí zpomalit hru, jinak budou dále dělat nevynucené chyby.

 

Výsledky jednotlivých kategorií

 

Fotogalerie I

 

Fotogalerie II

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.