GP Chomutov 2016

Čtrnáctý ročník série GP ÚKŠS přinesl v kategorii dorostenců triumf Tomáše Honse, který celkově vyhrál a získal putovní pohár. Je tak prvním hráčem z naší líhně, který tohoto dosáhl. Blahopřejeme a teď k samotnému turnaji.

Tomáš získal v sobotu sedm bodů ze sedmi a vyhrál tak již čtvrtý podnik série v sezóně. Odrazil útok G. Brejníka a nenechal nikoho na pochybách, že je letos nejlepší. Další naši, Zděnda Košťál a Eda Stárek skončili v Chomutově na 6. resp 7. místě. V celkovém pořadí získal Eda 6. místo a Zděnda osmé. Jen pro porovnání. Letos suverénní Tomáš ve své první sezóně mezi dorostenci skončil sedmý, o rok později pátý.

V kategorii st. žáků odvedl tradičně slušnou práci Matyáš Černíček (11. místo) a na svá lepší léta se rozpomenul i Patrik Sabov (12.). Škoda, že netrénuje tak jak by měl a nehraje víc turnajů. Další naši skončili v poslední desítce. Jára Partyka (26.), Milan Synek (30.), Vašek Urbánek (31.) a Igor Valaha (33.). Co k tomu dodat?

Naši nejmladší skončili v druhé polovině startovního pole, ale tuto kategori budou ještě hrát příští tři roky (Kryštof K. jeden) a jako začátečníci si vedou dobře. Aleš Krupka skončil 41., Kryštof Krejčí 43., Kryštof Prchlík 49., Filip Vítek 57., Pepča Kresl 58. a svůj první turnaj hrající Mojmír Ekrt 62. Nebyl poslední.

Výsledky celého seriálu dodáme po jejich zveřejnění.

 

Výsledky všech kategorií

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.