GP Teplice 2016

Rovných patnáct našich hráčů v sobotu 9. dubna odehrálo předposlední turnaj seriálu GP Ústeckého kraje v Teplicích.

Tradičně si nejlépe vedl Tomáš Hons, který i po šesté skončil na stupni vítězů. Celkové vítězství v sérii je před závěrečným turnajem velmi blízko. Zděnda Košťál s Edou Stárkem se seřadili na 13. resp. 14. místě.

V kategorii st. žáků si účast, po roční pauze ,vyzkoušel Matyáš Černíček, který může být s pěti body, devátým místem a zejména předvedenou hrou, určitě spokojený. Přísnější měřítko v této kategorii ještě snesl Adam Žáčik na 23. místě, dále už to byla bída s nouzí. Patrik Sabov (31.) odehrál svůj první!! turnaj v pomalu končící sezóně, Igor Valaha (32.),  a téměř na dně, s minimem bodů, se za sebou seřadily hvězdy, které nás mají za týden reprezentovat na Krajském přeboru družstev ml. žáků. Milan Synek(36.), Jakub Udržal (37.), Jára Partyka (38.) a Vašek Urbánek (39.). Bůh nás v sobotu v Srbicích ochraňuj.

MezI nejmladšími si svou první GP odehráli Tomáš Jáč s Kryštofem Prchlíkem. Tomáš potěšil ziskem 3,5 bodu 31. místem a potvrdil, že na to má. Kryštof jako úplný nováček získal na svém prvním turnaji v životě 2,5 bodu a 47. místo. Společně s Alešem Krupkou (3,5 bodu,32. místo), Mojmírem Ekrtem a Pepou Kreslem, nám tu roste nadějná skupinka ročníků 07-08, která by něco mohla dokázat. Jen vytrvat. Filip Vítek (58.), by do této party také měl patřit. Jen co začne dávat větší pozor a soustředí se plně na hru.

 

Kompletní výsledky turnaje:

 

Mladší žáci

Starší žáci

Dorost

 

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.